logo
Wózek
0

Długie doświadczenie

Oferujemy nowe i oryginalne aftermarket 2 lata pełnej gwarancji na wady fabryczne. Nie pracujemy z części pochodzących z recyklingu, tutaj można znaleźć produkty niemieckich i amerykańskich o sprawdzonej jakości od producentów takich jak: AMK, Wabco, Arnott, Britpart, Continental, Dunlop ContiTech, Goodyear i innych.

Tysiące testów na jakość i trwałość dają nam zaufanie do zaoferowania wysokiej jakości części zawieszenia powietrza, które zapewnić komfort, niwelowania i bezpieczeństwa ruchu drogowego podczas jazdy.

 Szybka dostawa

Dla nas, w AEROPIK, najważniejsze jest dostarczenie produktów na czas. Dlatego od 8 lat współpracujemy z uznanymi firmami transportowymi i logistycznymi, aby zapewnić bezpieczeństwo dostaw, dokładność i ekspresję. 

Korzystamy z usług firm kurierskich takich jak Speedy Delivery do Twojego biura lub drzwi, a także mamy możliwość zająć nasze miejsce z naszych magazynów.Dzięki AEROPIK produkty są dostarczane następnego dnia, starannie zapakowane i bezpośrednio pod Twoje drzwi!

30-dniowy okres zwrotu 

Po otrzymaniu produktów masz 30-dniowy okres zwrotu w przypadku, gdy nie jesteś zadowolony ze swojej przesyłki. Zadbamy o maksymalizację zwrotu produktu.Koszty zwrotu są na koszt klienta. 

Nasza szeroka gama produktów oferuje szeroki wybór części do zawieszenia pneumatycznego na swoim pojeździe. Nasz zespół jest doradzić w wyborze odpowiedniego udziału dla Ciebie i odpowie na Państwa pytania i skierować cię do odpowiednich instrukcji instalacji dla części zamiennych. 

 Bezpieczna płatność

W AEROPIK zawsze przechowujemy Twoje dane osobowe. Nasze witryny wykorzystują protokoły SSL i bezpieczne linki, aby w 100% być bezpiecznym do płatności lub dostarczania danych. 

  Gwarancja zadowolenia

Od 8 lat ufamy naszym klientom dzięki naszym staraniom o pełne zadowolenie naszych klientów. Umożliwiamy naszym produktom osiągnięcie doskonałej jakości, jakościowo i wyraźnie!