logo
Wózek
0

Dostawa

Dostawa | Warunki dostawy

W AEROPIK dążymy do tego, aby wszystkie produkty były dostępne w naszych magazynach i aby zapewnić szybką i niezawodną dostawę. Korzystamy z usług firm kurierskich, aby dostarczyć je do biura lub do domu.

Dostawa realizowana jest następnego dnia (do 24 godzin) - dla zamówień przyjmowanych do godziny 18:00 w dni robocze.


Dostawa następnego dnia roboczego - do drzwi:

Przy zamówieniach przyjmowanych do godziny 18:00 od poniedziałku do piątku: dostawa następnego dnia roboczego od 09:00 do 17:00 Oferujemy możliwość odbioru przesyłki z biura firmy kurierskiej w Twoim mieście.


Przegląd płatny i przedpłacony


Płać przesyłkę bezpośrednio do kuriera podczas odbioru i oglądania. Ta metoda nie wymaga karty kredytowej lub konta bankowego ani przedpłaty.


Dostępność

Zielony przycisk "Na stanie": Produkt jest dostępny i zostanie dostarczony w następnym dniu roboczym dla większości miast (jeśli zamówienie zostanie przyjęte od poniedziałku do piątku do godziny 18:00). Dla mniejszych rozliczeń dostawa odbywa się zgodnie z harmonogramem usług firmy kurierskiej.

Zielony przycisk "Na żądanie": Produkt można zamówić tylko w przedsprzedaży, ponieważ prawdopodobnie nie jest on obsługiwany w naszym stałym asortymencie i wymaga specjalnego zamówienia. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.