logo
Wózek
0

FAQ

Produkty


Zawieszenie pneumatyczne samochodu zastępuje popularne   klasyczne sprężyny. stabilność pojazdu podczas przemieszczania się z powodu tego typu tłumików, które polegają na sprężone powietrze.


Zamiast sprężyn są poduszki powietrzne czy pompa od ssania sprężarki zwykłym powietrzem z atmosfery, która przeszła przez osuszacz i napełnia poduszki do wymaganej objętości zostać wyrównane samochód.


Pneumatyczne zawieszenie daje ogromną przewagę w celu zwiększenia komfortu jazdy i utrzymaniu optymalnego prześwit bez zmian, umożliwiając rytmiczny ruch samochodu, niezależnie od jego obciążenia. W przewaga samochodu, jego tylna nie leżą na ziemi, a przednia nie jest podniesiona wysoko - tu pojawia się rola sprężarki zawieszenia pneumatycznego przedstawić wymaganą ilość powietrza, aby zamortyzować samochód ponownie wyrównał.


Producenci samochodów ustalają liczbę dla każdego z ich produktów. Dzięki temu numerowi łatwo znajdziesz produkt, którego szukasz. Jeśli szukany numer OEM znajduje się w opisie produktu, oznacza to, że jest on zgodny z twoim pojazdem. Numery OEM można znaleźć w polu "Opis" zawierającym więcej informacji o produkcie.


Czasami producenci samochodów umieszczają więcej niż jeden numer na jednym produkcie. Jeśli znajdziesz numer OEM, którego szukasz w informacji o produkcie, jest on zgodny z twoim pojazdem.


4MATIC to marketingowa nazwa systemu napędu na cztery koła opracowanego przez Mercedes-Benz. Quattro jest znakiem towarowym używanym przez Audi w celu pokazania, że ​​technologia lub układ napędowy na cztery koła (AWD) są używane w określonych modelach samochodów Audi. Podczas gdy Audi zawsze używa terminu "quattro", samochody Volkswagen używają "4motion". Po prostu wyjaśniono, że samochód napędzany jest czterema kołami, co zapewnia lepszą trakcję w trudnych warunkach.


W przypadku pojazdów z C, E, S, Cl i CLS Mercedes klasy zastawione system bardziej zwarty i dlatego światło, ukierunkowują- moc do tylnego koła i utratę napędu trakcyjnego i przednie opony. Zainstalowane w samochodach z silnikiem poprzecznym i platformy MSZ jako mechanizmu A-Class 4MATIC działa inaczej - po prostu go prowadzić przez przednie i tylne opony, otrzymacie Jego moc tylko wtedy, gdy potrzebne.


AIRMATIC jest znakiem towarowym firmy Mercedes-Benz do pojazdów z zawieszeniem pneumatycznym. W porównaniu do konwencjonalnego zawieszenia, zawieszenie pneumatyczne AIRMATIC zapewnia korzyści pod względem bezpieczeństwa i komfortu podróżowania. Zawieszenie pneumatyczne AIRMATIC automatycznie dostosowuje siłę tłumienia każdego koła do aktualnego stanu drogi.


Opłata "Depozyt stary kompresor / amortyzator" jest tymczasową wpłatą, którą akceptant przyjmuje jako rodzaj gwarancji, aby upewnić się, że dostanie "wadliwą" część po zastąpieniu jej nowym. Kiedy zdobędziesz nową część, zamontujesz ją w samochodzie i będziesz musiał odesłać uszkodzoną do nas. Gdy ją otrzymamy, zwrócimy Ci pierwotną kwotę depozytu.


Aby zapewnić maksymalną funkcjonalność i bezproblemową pracę sprężarki, należy zakupić i zainstalować nowy przekaźnik wraz z nią. Wymiana starego przekaźnika na nowy jest koniecznością dla doskonałej wydajności pojazdu na drodze. Producent ma prawo NIE gwarantować części bez zakupu przekaźnika.


Płatność


Czas i koszt dostawy zależą od preferowanej opcji dostawy (standardowa lub ekspresowa) i miejsca docelowego.


Twoja przesyłka dociera z 24-godzinną dostawą do Twoich drzwi lub biura. Współpracujemy z bezpiecznymi i sprawdzonymi firmami kurierskimi.


Płatna płatność jest opcją. Płać przesyłkę bezpośrednio do kuriera przy odbiorze. Ta metoda nie wymaga karty kredytowej lub konta bankowego ani przedpłaty.Dostarczamy na cały świat. Aby sprawdzić czas i koszt dostawy, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.


Szczegółowe informacje na temat akceptowanych przez nas metod płatności można znaleźć tutaj.


W naszym katalogu znajdziesz ogromny wybór modeli znanych na całym świecie marek zawieszenia pneumatycznego. Nasze produkty są produkowane na podstawie licencji, posiadają doskonałą jakość i 30 dni do powrotu.


Wszystkie produkty AEROPIK prawo do pełnego zwrotu, jeżeli zwrócony w ciągu 30 dni od daty zakupu. Można dokonać zwrotu twierdząc go bezpośrednio przez portal, aby powrócić do sekcji powrotów naszym sklepie.


Wniesienie roszczenia towarzyszy opis problemu, a także zdjęć szkody i prezentacji oficjalnego dowodu zakupu (karta gwarancyjna, faktura lub paragon fiskalny) w formie wiadomości e-mail na adres: parttradingltd.eu@gmail.com.


Klient musi ponieść koszty zwrotu z reklamacji. Wypełnij ten formularz zwrotu i dołącz go do przesyłki kurierskiej.

Część jest wysyłana za pośrednictwem sprzedawcy producenta, który autoryzuje ważność reklamacji. Jeśli producent zatwierdzi reklamację, przedsiębiorca zastępuje część klienta. Koszt zwrotu towaru do nas ponosi koszt klienta.

Skontaktuj się z działem obsługi klienta telefonicznie lub e-mailem, aby poinformować nas o skardze.


Wypełnij ten formularz i dołącz go do paczki zwrotnej. Po otrzymaniu Twojej prośby o zwrot, wyślemy ci zwrotną etykietę zwrotną i opakowanie. Wydrukuj dwa dokumenty. Klej do opakowania. Nie zapomnij zabrać opłaconej etykiety zwrotnej na poczcie.


Wyślij pakiet do:

Part Trading Ltd

Ul. "Dimcho Debelyanov" № 4

Bułgaria

Shumen

9700


Zwroty będą dokonywane tylko przy użyciu tej samej metody płatności, która została użyta przy pierwszym zakupie.


Aby zwrócić starą część, wypełnij ten formularz i dołącz go do przesyłki kurierskiej. Zwróć uwagę na następujące punkty:


• "Powody do zwrotu" - "Zwrot zużytej części"

• "Preferowana opcja zwrotu" - "Zwrot depozytu"


Upewnij się, że część jest bezpieczna i dobrze zapakowana, a opakowanie jest odpowiednie. Pamiętaj, że musisz ponieść koszty powrotu.

Jeśli masz jakieś pytania