O nas

AEROPIK | O nas

Nasza firma Part Trading Ltd - już 12 lata liderem w sprzedaży części do zawieszenia pneumatycznego samochodu za nazwą naszej marki AEROPIK. Naszą misją jest zaspokojenie pragnienia swoich klientów na całym świecie - są oparte w Bułgarii, ale posiadane zapasy w krajach takich jak Włochy, Hiszpania, Rumunia, Grecja, Francja, Belgia, Węgry, Polska, Słowenia. Nasz zespół wybranych specjalistów w dziedzinie zawieszeniem pneumatycznym - mechaników, operatorów, obsługi klienta, serwisu, logistyki i specjalistów internetowych niestrudzenie pracują ze starannością i dbałością o - to jest powód, dla pełnej satysfakcji naszych tysięcy klientów na przestrzeni lat.

 

 

 

Nasze produkty

 

 

AEROPIK oferuje szeroką gamę nowych wysokiej jakości części zawieszenia pneumatycznego do Twojego pojazdu. W naszym katalogu online można znaleźć poduszki powietrzne, amortyzatory, sprężarek i zaworów, o-ringi, bloki zaworowe, przekaźniki, sprężyny, podkładki i różne zestawy montażowe w konkurencyjnych cenach.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem oryginalnych części renomowanych marek takich jak: AMK, Wabco, Arnott, Britpart, Continental, Dunlop ContiTech, Goodyear i wiele innych. Nasza praca z nowych części z pierwotnego projektu przeszedł setki testów jakości i stworzone przez certyfikowanych producentów, daje nam pewność oferta 2 lata pełnej gwarancji dla każdego produktu.

W naszym katalogu znajdziesz ogromny wybór modeli znanych na całym świecie marek zawieszenia pneumatycznego. Nasze produkty są licencjonowane, mają doskonałą jakość i gwarantowany 30-dniowy okres zwrotu po otrzymaniu przesyłki. Na naszej stronie można znaleźć części do niemieckich, japońskich, amerykańskich i europejskich marek samochodów takich jak Audi, Mercedes, BMW, Land and Range Rover, Lincoln, Lexus, Porsche, Jaguar, Volkswagen, Hummer, Citroen, Toyota, Bentley, JEEP i inne.

 

Nasz zespół

Jeśli potrzebujesz pomocy, nasz personel chętnie doradzi indywidualnie przy wyborze właściwej części do swojego samochodu w dobrej cenie i warunkach dostawy i będzie przeciwny, aby spełnić wszystkie Państwa pytania.

 

Nasza firma posiada zespół wielojęzycznych specjalistów, takich jak obsługa klienta dział, które mogą odpowiedzieć na pytania w języku bułgarskim, angielskim, hiszpańskim, włoskim, rumuńskim i innych. Możesz skontaktować się z nami poprzez e-mail, telefon lub czat na żywo na naszej stronie, a my zaoferujemy Ci kompetentną obsługę i dokładne porady dotyczące wszystkiego, co związane z zawieszeniem pneumatycznym.

 

 

Nasze usługi

Dostarczamy na cały świat, nawet w odległych obszarach. Nasza współpraca z renomowanymi firmami logistycznymi na przestrzeni lat pomogła nam zaoferować ci szybką i bezpieczną dostawę do Twoich drzwi. W poszczególnych regionach oferujemy również usługę ekspresowej dostawy - aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszą obsługą klienta.

 

Dla każdej przesyłki oferujemy opcje przedpłaty i gotówkowe. Płacisz przesyłkę bezpośrednio do kuriera przy odbiorze i oglądaniu. Ta metoda nie wymaga karty kredytowej lub konta bankowego ani przedpłaty.

Twoje bezpieczeństwo

W AEROPIK staramy się oferować najnowsze, szybkie i zaawansowane usługi urządzeń mobilnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z nich. Sprawdź naszą stronę i złóż zamówienie za pomocą urządzenia mobilnego i korzystaj z dodatkowych rabatów, promocji i najtańszych możliwości zakupów.

 

Aby zapewnić pełne bezpieczeństwo i ochronę danych osobowych i informacji, jak również transakcji, używamy SSL lub Secure Sockets Layer - protokół kryptograficzny połączenia klient-serwer używany do przesyłania informacji w Internecie. Witryny współpracujące z takim protokołem zwykle mają prefiks https zamiast domyślnego http na pasku adresu.

Dlaczego warto wybrać AEROPIK?

 Ogromny wybór części zamiennych do zawieszenia pneumatycznego od renomowanych producentów, takich jak: AMK, Wabco, Arnott, Britpart, Continental, Dunlop, Goodyear ContiTech i innych

 Wyjątkowo dobre warunki gwarancji 30-dniowy zwrot produktu

 Oryginalne i nieoryginalne części

 Części zewnętrzne o jakości lepszej niż oryginalne części zamienne

 Długie doświadczenie w układach zawieszenia pneumatycznego samochodów osobowych

 Profesjonalne rozwiązywanie problemów i dobór części zamiennych

 Opcja anulowania płatności Niskie pobranie przy odbiorze - tylko 1%

Nasz ciągły rozwój w kierunku oferowania coraz szeroką gamę części do zawieszenia pneumatycznego i ekspansji obsługiwanych marek samochodów pozwala nam oferować alternatywne opcje dla części od różnych producentów o sprawdzonej jakości.

 

Jako lider na rynku części do zawieszenia pneumatycznego, AEROPIK toruje drogę na przyszłość, dzięki rewolucyjnych systemów sterowania i ustawień zawieszenia pneumatycznego, które naprawdę pozwalają sprawnie prowadzić. Dziękujemy naszym klientom za zaufanie!

 

Oficjalny dystrybutor