Poduszki Zawieszenie pneumatycznePoduszki Zawieszenie pneumatyczne
Poduszki Zawieszenie pneumatyczne Czym są poduszki zawieszenie pneumatyczne i gdzie są stosują
Wsparcie techniczne i opieka dla poduszki zawieszenie pneumatyczne
Importer : AEROPIK
Model : CITROEN C 4
Original part number : F307512401
  Dostępny
132.23 €
Importer : AEROPIK
Model : BMW
Original part number : 37121094613
  Dostępny
80.98 €
Importer : AEROPIK
Model : BMW
Original part number : 37121094614
  Dostępny
80.98 €
Importer : AEROPIK
Model :
Original part number : A-2153
  Dostępny
188.60 €
Importer : AEROPIK
Model : Mercedes
Original part number : A 639 328 01 01
  Dostępny
101.48 €
Importer : AEROPIK
Model : Mercedes
Original part number : A 638 328 06 01
  Dostępny
101.48 €
Importer : AEROPIK
Model : FORD
Original part number : A-2105
  Dostępny
193.73 €
Importer : AEROPIK
Model : Land Rover Discovery 2
Original part number : RKB101200
  Dostępny
151.70 €
Importer : AEROPIK
Model :
Original part number : 670100715
  Dostępny
275.73 €
Importer : AEROPIK
Model : Saab 9-7x
Original part number : 25815604
  Dostępny
169.13 €
Importer : AEROPIK
Model :
Original part number : A-3276
  Dostępny
275.73 €
Importer : AEROPIK
Model : CITROEN C 4
Original part number : A-2939
  Dostępny
152.73 €

Najbardziej poszukiwane marki

PODUSZKI ZAWIESZENIE PNEUMATYCZNE

PODUSZKI ZAWIESZENIE PNEUMATYCZNE

Poduszki Zawieszenie pneumatyczne to balon gumowy, kula napełniona sprężonym powietrzem, zwykle 6,5-7 bar. Opona w Poduszkach Zawieszenie pneumatyczne jest wielowarstwowa, ale dość elastyczna. W produkcji nowoczesnych samochodów klasy premium, czyli tzw. wysokiej klasy, umieszczenie Poduszki Zawieszenie pneumatyczne w zawieszeniu zapewnia wymierną przewagę pod względem bezpieczeństwa, komfortu i dobrej obsługi. Poduszki Zawieszenie pneumatyczne są zamontowane na amortyzatorach, całkowicie zastępując sprężyny tak zwanego amortyzatora MacPhersona przeznaczonego do przodu samochodu. W ten sposób nowo stworzone przednie zawieszenie pneumatyczne zawiera dwa amortyzatory i dwa Poduszki Zawieszenie pneumatyczne. Pracują ze sprężonym powietrzem, stąd ich nazwa. Ciśnienie w Poduszkach Zawieszenie pneumatyczne można zmienić, zmieniając prześwit, czyli tzw. prześwit samochodu, rzeczywistą wysokość.

Poduszki Zawieszenie pneumatyczne, jako element ogólnego zawieszenia pneumatycznego, są w stanie wytrzymać znacznie większą nośność niż sprężyny, co czyni je znacznie bardziej niezawodnymi. Poduszki Zawieszenie pneumatyczne zapewniają większy komfort podczas jazdy po nierównych nawierzchniach, ponieważ pochłaniają je wielokrotnie skuteczniej. cała część. W ten sposób wymiana jest kosztowna i czasami niemożliwa dla właścicieli, zwłaszcza starszych samochodów. Z tego powodu popyt na Poduszki Zawieszenie pneumatyczne, jako osobną część zamienną, zmusza coraz więcej producentów części samochodowych do oferowania ich na rynku samochodowym. Wielu z nich to producenci oryginalnego sprzętu. Oznacza to, że Poduszki Zawieszenie pneumatyczne są produkowane na tych samych liniach produkcyjnych i mają jakość nie niższą niż w przypadku oryginalnej instalacji. Bardzo często oferowane przez nas resory pneumatyczne są dokładnie takimi samymi poduszkami powietrznymi jak te w samochodzie, chociaż do prawie każdego samochodu dostępne są alternatywne Poduszki Zawieszenie pneumatyczne produkowane przez Continental, Dunlop i inne. Markowe resory pneumatyczne są zawsze droższe, ale nie zawsze oznacza to, że ich jakość jest lepsza. Ugruntowany oryginalny projekt Poduszki Zawieszenie pneumatyczne z biegiem czasu udowodnił, że jest lepszej jakości. Największą zaletą jest jednak wielokrotnie niska cena. Zwykle za cenę tylko jednej części w oficjalnych serwisach można było wymienić wszystkie 4 poduszki powietrzne samochodu. Aeropik.hu oferuje szeroką gamę wysokiej jakości poduszek powietrznych do wszystkich samochodów i SUV-ów produkowanych fabrycznie z zawieszeniem pneumatycznym.

WSPARCIE TECHNICZNE I OPIEKA DLA PODUSZKI ZAWIESZENIE PNEUMATYCZNE

Utrzymanie Poduszki Zawieszenie pneumatyczne w dobrym stanie ma szczególne znaczenie dla sprawności całego układu zawieszenia pneumatycznego. W zależności od regionu i stanu nawierzchni, po których jeździsz najczęściej, gumowe części Poduszki Zawieszenie pneumatyczne są najbardziej podatne na starzenie, ale także na przedwczesne zużycie z powodu gromadzenia się brudu, piasku i soli w warunkach zimowych. Z biegiem czasu takie nakładki tworzą szorstką powierzchnię podobną do papieru ściernego. Ze względu na ruch Poduszki Zawieszenie pneumatyczne bardzo często powstają warunki do przegrzania samej gumy w jej gumowych częściach. Ten proces zużycia jest bezpośrednio zależny od liczby cykli przegrzewania materiału, z którego wykonane są same Poduszki Zawieszenie pneumatyczne, ze względu na ścieranie powierzchni ściernych. Z biegiem czasu w ruchomej części Poduszki Zawieszenie pneumatyczne pojawiają się liczne poziome mikropęknięcia, gdzie są one najbardziej podatne na przegrzanie. Typowe dla tego typu problemów jest to, że zaczyna się na początku z minimalną utratą powietrza, co można znaleźć, gdy rano znajdziesz samochód przechylony na jedną stronę. Zaawansowane niszczenie gumowego materiału Poduszki Zawieszenie pneumatyczne pogłębia problem, zwłaszcza podczas ruchu, gdy Poduszki Zawieszenie pneumatyczne się porusza. Mikropęknięcia również otwierają się i zamykają częściej, a straty powietrza są znacznie większe i niemożliwe staje się zrekompensowanie sprężarki powietrza. Terminowe rozwiązywanie problemów wiąże się również z oględzinami, a także dbaniem o gumowe części poduszek powietrznych. Zajmuje to tylko kilka minut, przynajmniej dwa razy w roku. Zimę najlepiej zmienić na letnie i na odwrót, bo wtedy auto jest podnoszone i najłatwiejszy dojazd do Poduszki Zawieszenie pneumatyczne. Niezbędne jest ręcznymi narzędziami lub drewnianą szpachelką staranne zeskrobanie warstwowego materiału ściernego z powierzchni roboczej Poduszki Zawieszenie pneumatyczne, jak również z metalowej podstawy amortyzatorów, na których Poduszki Zawieszenie pneumatyczne odpoczywa.It wskazane jest również podnoszenie samochodu podczas korzystania z myjni samochodowej. Na najwyższym możliwym poziomie i za pomocą strumienia wody dokładnie zmyć uwarstwiony pył i piasek w najniższej części Poduszki Zawieszenie pneumatyczne, gdzie obszar roboczy styka się z amortyzatorem. Wszystko to wielokrotnie wydłuży żywotność Poduszki Zawieszenie pneumatyczne, co z biegiem czasu pozwoli Ci zaoszczędzić znaczne koszty. W sklepie internetowym aeropik.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do konserwacji zawieszenia pneumatycznego Twojego samochodu. Wszystkie Poduszki Zawieszenie pneumatyczne są sprawdzonej jakości.