Częste pytania
Zawieszenie pneumatyczne samochodu zastępuje popularne klasyczne sprężyny. stabilność pojazdu podczas przemieszczania się z powodu tego typu tłumików, które polegają na sprężone powietrze. Zamiast sprężyn są poduszki powietrzne czy pompa od ssania sprężarki zwykłym powietrzem z atmosfery, która przeszła przez osuszacz i napełnia poduszki do wymaganej objętości zostać wyrównane samochód. Pneumatyczne zawieszenie daje ogromną przewagę w celu zwiększenia komfortu jazdy i utrzymaniu optymalnego prześwit bez zmian, umożliwiając rytmiczny ruch samochodu, niezależnie od jego obciążenia. W przewaga samochodu, jego tylna nie leżą na ziemi, a przednia nie jest podniesiona wysoko - tu pojawia się rola sprężarki zawieszenia pneumatycznego przedstawić wymaganą ilość powietrza, aby zamortyzować samochód ponownie wyrównał.
Producenci samochodów ustalają liczbę dla każdego z ich produktów. Dzięki temu numerowi łatwo znajdziesz produkt, którego szukasz. Jeśli szukany numer OEM znajduje się w opisie produktu, oznacza to, że jest on zgodny z twoim pojazdem. Numery OEM można znaleźć w polu "Opis" zawierającym więcej informacji o produkcie. Czasami producenci samochodów umieszczają więcej niż jeden numer na jednym produkcie. Jeśli znajdziesz numer OEM, którego szukasz w informacji o produkcie, jest on zgodny z twoim pojazdem.
4MATIC to marketingowa nazwa systemu napędu na cztery koła opracowanego przez Mercedes-Benz. Quattro jest znakiem towarowym używanym przez Audi w celu pokazania, że ​​technologia lub układ napędowy na cztery koła (AWD) są używane w określonych modelach samochodów Audi. Podczas gdy Audi zawsze używa terminu "quattro", samochody Volkswagen używają "4motion". Po prostu wyjaśniono, że samochód napędzany jest czterema kołami, co zapewnia lepszą trakcję w trudnych warunkach. W przypadku pojazdów z C, E, S, Cl i CLS Mercedes klasy zastawione system bardziej zwarty i dlatego światło, ukierunkowują- moc do tylnego koła i utratę napędu trakcyjnego i przednie opony. Zainstalowane w samochodach z silnikiem poprzecznym i platformy MSZ jako mechanizmu A-Class 4MATIC działa inaczej - po prostu go prowadzić przez przednie i tylne opony, otrzymacie Jego moc tylko wtedy, gdy potrzebne.
AIRMATIC jest znakiem towarowym firmy Mercedes-Benz do pojazdów z zawieszeniem pneumatycznym. W porównaniu do konwencjonalnego zawieszenia, zawieszenie pneumatyczne AIRMATIC zapewnia korzyści pod względem bezpieczeństwa i komfortu podróżowania. Zawieszenie pneumatyczne AIRMATIC automatycznie dostosowuje siłę tłumienia każdego koła do aktualnego stanu drogi.
Aby zapewnić maksymalną funkcjonalność i bezproblemową pracę sprężarki, należy zakupić i zainstalować nowy przekaźnik wraz z nią. Wymiana starego przekaźnika na nowy jest koniecznością dla doskonałej wydajności pojazdu na drodze. Producent ma prawo NIE gwarantować części bez zakupu przekaźnika.
Cena towaru jest obliczana na podstawie wagi, objętości i dostępności naszych nowych produktów w Europie.
Czas odbioru towaru również zmienia się w zależności od dostępności części w najbliższym magazynie.
Czas i cena dostawy zależą również od wybranej opcji (normalna lub ekspresowa) oraz miejsca docelowego.

"W magazynie"
Zielony przycisk „W magazynie”: produkt jest dostępny i zostanie dostarczony zgodnie z preferowanym czasem dostawy wybranym na końcu zamówienia.

"Na żądanie"
Zielony przycisk „Na życzenie”: Możesz zamówić ten produkt tylko w przedsprzedaży, ponieważ prawdopodobnie nie jest obsługiwany w naszym zwykłym asortymencie i wymaga specjalnego zamówienia. Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, aby uzyskać więcej informacji.
normalna dostawa 3-4 dni robocze
UPS Express Saver— 24 godziny (dla zamówień otrzymanych przed godziną 11:00) Możemy dostarczyć Twoje zamówienie w dowolne miejsce na świecie.
normalna dostawa 3-4 dni robocze UPS Express Saver— 24 godziny (dla zamówień otrzymanych przed godziną 11:00) Możemy dostarczyć Twoje zamówienie w dowolne miejsce na świecie.
Szczegółowe informacje na temat akceptowanych przez nas metod płatności można znaleźć tutaj .
В нашия каталог ще намерите огромно разнообразие от модели на световно-признати марки автомобили с въздушно окачване. Продуктите ни са произведени по лиценз, притежават отлично качество и 30 дневен срок за връщане.

Всички продукти на AEROPIK отговарят на условията за пълно възстановяване на сумата, ако са върнати в рамките на 30 дни след покупката. Можете да извършите връщането като го заявите директно чрез портала за връщания в секцията Рекламации на нашия магазин.

Предявяването на рекламация се съпровожда от описание на проблема ,както и снимки на повредата и представяне на официален документ за покупка (гаранционна карта, фактура или касов бон) под формата на имейл до: office@aeropik.bg.
Koszty przesyłki do zwrotu towaru ponosi Klient.
Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta przez e-mail, aby poinformować nas o swojej reklamacji.