AEROPIK Poduszka zawieszenia pneumatycznego tyl Maserati Levante
defaultImage
image1561
image1562
image1563
image1564
  Dostępny
275.73 €
224.17 €     without VAT
Wartość VAT 23%
Original part number : 670100715

Original spare part numbers :

670100715
670037519


  • 12 lat doświadczenia 12 lat doświadczenia
  • Nowy produkt Nowy produkt
  • Orginalny wzór Orginalny wzór
  • 2 lata gwarancji 2 lata gwarancji
  • Sprawdzona jakość Sprawdzona jakość
  • Szybka dostawa do 24 godzin Szybka dostawa do 24 godzin
  • 30 dni na zwrot produktu 30 dni na zwrot produktu

Description

Poduszka zawieszenia pneumatycznego tyl Maserati Levante
Poduszka zawieszenia pneumatycznego tyl Maserati Levante to doskonały wybór dla Twojej kieszeni, wtedy kiedy pojawił sie problem z utratą powietrza z przedniej poduszki powietrznej Twojego Maserati Levante.

Z biegiem czasu oryginalny miech zawieszenie pneumatyczne się zużywa. Z reguły guma się przeciera i przepuszcza powietrze, co jest jedną z przyczyn pojawienia się problemu z zawieszeniem, czego konsekwencją może być „obniżenie” lub „przekręcenie” pojazdu na jedną stronę.

Wyżej wymieniony produkt wykonany jest, by rozwiązać problem z Poduszka zawieszenia pneumatycznego tyl Maserati Levante. Do wykonania poduszki w całości wykorzystany jest nowy materiał. Części metalowe wykonane są według wymogu dotyczącego części do zawieszeń. Zazwyczaj w całośći dodaje się orginalny wygląd części zapasowej, co zmniejsza koszt wyrobu. Wykorzystana guma jest wykonana właściwie. W żadnym miejscu na Poduszka zawieszenia pneumatycznego tyl Maserati Levante nie znajdziesz logo znanych marek produkujących części rezerwowe, ani też na metalowych częściach. Nie ma pieczęci na części gumowej, ani na opakowaniu zeby w jakikolwiek sposób naprowadzić na określoną markę. I mimo tego jest to właściwa nowa część. Nie pochodzi z recyklingu i nie jest używana od czego zależy trwałość i bezpieczeństwo.

Wielu użytkowników zaufało tej części i jej wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Wspomnieć należy również, że poduszka powietrzna do Poduszka zawieszenia pneumatycznego tyl Maserati Levante posiada gwarancję co świadczy, że część rezerwowa jest dobrze wykonana.

Poduszka zawieszenia pneumatycznego tyl Maserati Levante może być zamontowana:
Maserati Levante > 2016
Poduszka zawieszenia pneumatycznego tyl Maserati Levante zastępuje następujące części zawieszenia pneumatycznego o oryginalnych numerach:
670100715
670037519