AEROPIK Poduszka zawieszenia pneumatycznego Tylna Lewa Porsche Macan
defaultImage
image1818
image1819
image1820
image1821
image1822
image1823
  Dostępny
253.17 €
205.83 € without VAT
Wartość VAT 23%
Original part number : 95B616001

Original spare part numbers :

95B616001


  • 12 lat doświadczenia 12 lat doświadczenia
  • Nowy produkt Nowy produkt
  • Orginalny wzór Orginalny wzór
  • 2 lata gwarancji 2 lata gwarancji
  • Sprawdzona jakość Sprawdzona jakość
  • Szybka dostawa do 24 godzin Szybka dostawa do 24 godzin
  • 30 dni na zwrot produktu 30 dni na zwrot produktu

Description

Nowy Poduszka zawieszenia pneumatycznego Tylna Lewa Porsche Macan to doskonały wybór dla Twojej kieszeni, wtedy kiedy pojawił sie problem z utratą powietrznej Twojego Porsche.
Z biegiem czasu oryginalny miech zawieszenie pneumatyczne się zużywa. Z reguły guma się przeciera i przepuszcza powietrze, co jest jedną z przyczyn pojawienia się problemu z zawieszeniem, czego konsekwencją może być „obniżenie” lub „przekręcenie” pojazdu na jedną stronę.

Wyżej wymieniony produkt wykonany jest, by rozwiązać problem z zawieszeniem pneumatycznym . Do wykonania Poduszka zawieszenia pneumatycznego Tylna Lewa Porsche Macan i w całości wykorzystany jest nowy materiał. Części metalowe wykonane są według wymogu dotyczącego części do zawieszeń. Zazwyczaj w całośći dodaje się orginalny wygląd części zapasowej, co zmniejsza koszt wyrobu. Wykorzystana guma jest wykonana właściwie. W żadnym miejscu na poduszce powietrznej nie znajdziesz logo znanych marek produkujących części rezerwowe, ani też na metalowych częściach. Nie ma pieczęci na części gumowej, ani na opakowaniu zeby w jakikolwiek sposób naprowadzić na określoną markę. I mimo tego jest to właściwa nowa część. Nie pochodzi z recyklingu i nie jest używana od czego zależy trwałość i bezpieczeństwo.

Wielu użytkowników zaufało tej części i jej wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Wspomnieć należy również, że Poduszka zawieszenia pneumatycznego Tylna Lewa Porsche Macan posiada gwarancję co świadczy, że część rezerwowa jest dobrze wykonana.
Poduszka zawieszenia pneumatycznego Tylna Lewa Porsche Macan może być zamontowana:
Porsche Macan > 2014
Poduszka zawieszenia pneumatycznego Tylna Lewa Porsche Macan zastępuje następujące części zawieszenia pneumatycznego o oryginalnych numerach:
95B6160

Produkty powiązane